Hakkında

MAREX FOOD

Marex Food kaplanmış ve dondurulmuş  su ürünleri markası üreticisi olup Türkiye’ de İTOB OSB İzmir’ deki tesislerinde faaliyet göstermekte ve hem yurtiçi hem de yurtdışı pazarında ürünlerinin satışını gerçekleştirmektedir.

Marex Food, kadın gücünü destekleyen bir markadır. Sürdürülebilir kalkınmanın öznesi olan kadınların iş gücü piyasasında güçlendirilmesi, çalışma hayatına katılımlarının arttırılmasını ilke edinmiştir.

Marex her zaman yenilikçi, teknolojiyi takip eden ve kullanan, kaliteye ve insan sağlığına önem veren bir bakış açısına sahip olmasıyla beraber, tüketici ihtiyaçlarına uygun ve hızlı çözümler üretip kullanıma sunmaktadır.

Dondurulmuş gıda ürünleri, pratik olmalarının yanında, tüketiciye sağlık ve lezzetten ödün vermeyen bir çözüm sunmaları sebebiyle, gittikçe hızlanan yaşam temposu ile birlikte her geçen gün daha çok tercih edilmektedir.

En iyi hammaddelerin seçilerek, hijyenik koşullarda tüm besin değerlerinin korunduğu dondurulmuş gıdalar, para, zaman ve enerji tasarrufu sağlayarak modern çağımızın en pratik gıda çözümü konumundadır.

Marex Dondurulmuş Su Ürünleri'nde hiçbir katkı maddesi bulunmamaktadır. Bunun yanı sıra, rutin organoleptik analizlerden geçirilen ürünlerinin her birinin her porsiyonda aynı lezzet ve kaliteye sahip olduğu onaylanmıştır.

Whatsapp
Catalog